banner seokod.pl

Żelki na zdrowe włosy

Dodano: 7 lat 1 miesiąc temu
Misie na zdrowe włosy
Już od jakiegoś czasu ogromnym zainteresowaniem na rynku kosmetycznym cieszy się kolagen, który jak poświadczają badania dobrze wpływa na stan skóry i minimalizuje zarówno pojawiające się z upływem czasu zmarszczki jak i tak zwane zmarszczki mimiczne, które są skutkiem robienia grymasu twarzy. Jednak zanim zaczniemy stosować preparat z z zawartością kolagenu warto wiedzieć czym jest oraz poznać jego właściwości.

Kolagen zgodnie z naukową definicją to białko wchodzące w skład tkanek organizmu. Charakteryzuje się głównie dużą rozciągliwością i stanowi przede wszystkim najważniejszy budulec ścięgien. To waśnie kolagen zawarty także w tkance skórnej jest odpowiedzialny za jej elastyczność więc jego ubytek jest powodem pojawiania się zmarszczek. Ze względu na swoje własności znajduje ogromne zastosowanie w przemyśle kosmetycznym. Stanowi nie wyłącznie cenny składnik kremów czy balsamów ale również w czystej postaci wykorzystywany jest w chirurgii kosmetycznej miedzy innymi do powiększania objętości ust.

Bardzo dobre efekty gwarantują oprócz kosmetyki estetycznej również tabletki z kwasem hialuronowym. Kuracja już po paru miesiącach stosowania pomaga uzyskać bezinwazyjne i dość długo utrzymujące się efekty. Znajdujący się w produkcie kwas na bieżąco uzupełnia brak cząsteczek co w efekcie znacznie utrzymuje nawilżenie tkanki skórnej. Specjaliści w dziedzinie kosmetyki zalecają również krem hialuronowy do codziennego stosowania.

Podobne wpisy

Komentarze

Żelki na zdrowe włosy
Adres strony:
Wyświetleń:
1218
Wizyt:
1018
Kliknięć:
30
CTR:
2.95%