banner seokod.pl

FIStech systemy mocowań

Dodano: 2 miesiące 2 dni temu

Mamy w magazynach pełną gamę najlepszej jakości systemów mocowań marki Fischer.

Najważniejszym celem FIStech centrum była zawsze obsługa klientów na najwyższym poziomie, w związku z tym produkty firmy Fischer oferowane są przez sprzedawców dysponujących niezbędną wiedzą i długoletnie doświadczeniem w w systemach mocować. Klienci otrzymują w oparciu o ich indywidualne oczekiwania, dostosowaną na reprezentowane przez nich segmenty budowlane, propozycję handlową i asortymentową.

Oferujemy mocowania chemiczne, kotwy stalowe i mocowania ramowe. Dodatkowo oferujemy mocowania uniwersalne, mocowania ociepleń, mocowania do izolacji. Wykwalifikowani doradcy pomogą Ci w wyborze właściwych mocowań dla Twoich potrzeb. Nie licząc systemów mocowań posiadamy też w ofercie akcesoria takie jak: uszczelniacze, systemy instalacyjne oraz wkręty

Wytwarzane są wyłącznie w Niemczech, poddają się pod złożoną drogę kontrolną i ostatecznie otrzymują symbol towarowy Made in Germany. Kompania z własnej woli poddaje na podwójną weryfikację jakości, by zachowywać przywiązanie swoich klientów i świadczyć wysoki poziom bezpieczeństwa, wynikający z używania wkrętów Spax. Bogate doświadczenie pozwala kompanii pomyślnie poszerzać się o nowe dziedziny przemysłu i odpowiadać na indywidualne życzenia konsumentów. 

Podobne wpisy

Komentarze