banner seokod.pl

Kołki i mocowania Duopower Fisher

Dodano: 1 tydzień 3 dni temu
Sklep online duopower.pl oferuje artykuły marki Fisher. Fischer jest niemieckim międzypaństwowy producent wysokogatunkowych systemów mocowań . Firma jest jedną z bardziej popularnych, a jej towary należą do bardzo często kupowanych zamocowań stosowanych w budownictwie i majsterkowaniu. Zakres aktywności firmy obejmuje nie tylko branżę montażowo-budowlaną, ale i motoryzacyjną a nawet zabawkową. Grupa Fisher buduje swoje kwalifikacje i pozycję na międzynarodowym rynku już prawie 100 lat, od utworzenia w roku 1948. Obecnie działa z siedmioma krajami, na których terytorium znajdują się hale przemysłowe - w USA, Chinach, Argentynie, Włoszech, Czechach i oczywiście Niemczech. Koncern Fisher może pochwalić się aktywnością w domenie metod technicznych. Ich artykuły rodzaju Duo są celnym rozwiązaniem w obszarze inżynierii.
Produkty Fisher cechują się szczególną wytrzymałością i uniwersalnością. Kołki i kotwy Duopower to technologiczna rewolucja firmy Fisher. Artykuł z systemem Duopower składa się z dwóch komponentów - nylonu i polipropylenu - wobec tego uniwersalnie dopasowuje się do otworu i nie luzuje się po zamontowaniu. Dzięki swojej strukturze ma też wiele zastosowań, zależnie od gruntu. Kołki rozporowe Fisher są właściwe do łączenia w płytach budowlanych czy betonie. Kolejnym atutem jest szeroka gama produktów - między innymi: kołki rozporowe, kołki ramowe, kołki uniwersalne, kotwy i łączniki do większych i mniejszych obciążeń, kotwy mechaniczne, kotwy chemiczne i piany uszczelniające.
Punkty nieinternetowe, poza wydajnymi artykułami, oferują także fachową usługę doradczą wprawionych pracowników w wyborze typów zamocowań. Sklep w sieci duopower.pl natomiast umożliwia swobodne i zrozumiałe filtrowanie produktu spośród uporządkowanych modeli. Fisher zamieszcza tam także zyskowne rabaty.

Podobne wpisy

Komentarze